۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
امور ایثارگران
صفحه اصلی
1395/09/22 استاندار اصفهان با خانواده ی شهیدان جعفرزاده دیدار و گفتگو نمود
استاندار اصفهان با خانواده ی شهیدان جعفرزاده دیدار و گفتگو نمود

 دکتر رسول زرگرپور با حضور در منزل شهیدان (حاج ابراهیم، عبدالله و حبیب الله) جعفرزاده ، در فضایی معنوی و حماسی، با پدر و مادر و خانواده این شهیدان سرافراز دیدار و گفتگو کرد.

استاندار اصفهان در این دیدار امنیت مثال زدنی ایران در منطقه خاورمیانه را به برکت خون شهدا دانست و اظهارداشت: شهدا و جانبازان با رشادت و از خود گذشتگی و با نثار جان خود این انقلاب را بیمه کردند.

رسول زرگرپور ضمن تجلیل از صبر، ایثار و استقامت خانواده ی شهدا، گفت: روحیه صبر و استقامت این خانواده های بزرگوار ، انقلاب اسلامی ایران را استوار نگه داشته است و مردم و مسئولین باید از روحیه ی صبر و مقاومت خانواده های معظم شهداء الگو بگیرند.

استاندار اصفهان در پایان بر ادامه ی راه شهدا تا حصول به آرمانهای بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و از درگاه خداوند متعال توفیق شفاعت شهیدان و همچنین صبر و اجر برای خانواده های بزرگوار آنان مسئلت نمود.

شایان ذکر است شهید حاج ابراهیم جعفرزاده، فرمانده تیپ الغدیر بهمراه برادرش شهید عبدالله جعفرزاده (جاوید الاثر) در عملیات بدر به شهادت رسیدند و شهید حبیب الله جعفرزاده نیز به همراه شهید محمد علی زمانی ( داماد خانواده) در عملیات خیبر به شهادت رسیدند. 
تعداد بازدید: 17
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal