۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
امور ایثارگران
صفحه اصلی
1396/05/20 استاندار اصفهان باتفاق مشاوراستاندار و مسئول هماهنگی امورایثارگران از خانواده شهید محسن حججی دیدار کرد
استاندار اصفهان باتفاق مشاوراستاندار و مسئول هماهنگی امورایثارگران از خانواده شهید محسن حججی دیدار کرد استاندار اصفهان خطاب به خانواده شهید محسن حججی گفت: من به‌نیابت از اعضای دولت و مردم اصفهان به شما مادر بزرگوار آقا محسن، خواهر گرامی، همسر فداکارشان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.
استاندار اصفهان باتفاق مشاوراستاندار و مسئول هماهنگی امورایثارگران از خانواده شهید محسن حججی دیدار کرد

 رسول زرگرپور امشب در منزل شهید محسن حججی با بیان اینکه "ما مدیون شهدا هستیم"، گفت: در استان اصفهان نجف‌آباد جایگاه ویژه‌ای دارد، 2هزار و 300 نفر از  23 هزار شهید مربوط به این شهر است.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه شهادت در استان اصفهان و نجف‌آباد جایگاه ویژه‌ای دارد، گفت: بعضی شهادت‌ها در تاریخ بی‌نظیر و بی‌بدیل است، مانند شهادت آقا محسن حججی که برای اسلام، ایران و اصفهان افتخار بزرگی است.

زرگرپور با ابراز اینکه شهادت اثرگذار است و خون تازه در رگ انقلاب اسلامی جاری می‌کند بخشی از این شهادت‌ها اثرگذاری‌شان ویژه و خاص است، اضافه کرد:  چیزی که ما از آقا محسن حججی شنیدیم چیزی جز خوبی نبود، متدین، ولایتمدار، شریف و اهل کار و تلاش برای مردم محروم و مستضعف و جهادگری با اخلاق خوش بود.

وی تصریح کرد: وقتی فیلم این شهید بزرگوار را دیدم که پای پدر و مادرش را می‌بوسد حال عجیبی به من دست داد و این نشان می‌دهد که این شهید از عمق وجود به جایگاه پدر و مادر واقف است.

استاندار اصفهان گفت: شنیدم وقتی می‌خواست برود گفته بود "من دفعه اول که رفتم سوریه و شهید نشدم به این دلیل بود که اجازه پدر و مادرم را نداشتم، باید از آنها اجازه بگیرم و شهید شوم".

وی با عرض تبریک و تسلیت شهادت محسن حججی به خانواده‌اش اظهار داشت: برای تربیت چنین فرزندی به شما تبریک می‌گویم، شهادت آقا محسن بسیار اثرگذار و غیر قابل باور است.

زرگرپور با بیان اینکه این عزت را دشمن داد، افزود: وقتی خدا بخواهد به انسان عزت بدهد وسیله‌اش را دشمن فراهم می‌کند.
استاندار اصفهان خطاب به خانواده شهید محسن حججی گفت: من به‌نیابت از اعضای دولت و مردم اصفهان به شما مادر بزرگوار آقا محسن، خواهر گرامی، همسر فداکارشان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

زرگرپور افزود: شهادت آقا محسن افتخار دیگری به افتخارات نجف‌آباد افزود و چه‌خوب که این افتخار در خانواده شما شکل گرفت.
تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal